Legendární kraje obrany Brazílie své doby na jedné fotce


Přikládáme zajímavou a prakticky unikátní momentku. Ve více než 2 zápasech ve skupině LM  se totiž takto nepotkali. Pracovní název je „stehnaři“. Na obrázku vidíte dva opravdu neodmyslitelné články brazilské obrany na přelomu tisíciletí, kteří spolu nastoupili za nespočet zápasů za národní tým. Tady jsou ale jako soupeři.

Cafú hrál na pravém kraji, Brazílii dlouho kapitánoval a účastnil se nejvíce finále MS v historii. Jeho průniky byly vyhlášené, jeho fyzický fond nevyčerpatelný. Kus kariéry strávil v AS Roma, který se utkal právě s Realem Madrid v LM a právě tady na sebe narazili s Robertem Carlosem. Ten je snad ještě známější díky svým dalekonosným granátům, neuvěřitelným falším a golům z nulového úhlu. A to levačkou, jejíž obvod překoná snad jen Ronnie Coleman a Arniet Schwarzenegger.

Tento gól asi zná každý předpokládám a asi každý zkoušel takto gól vstřelit 🙂

Tento dvojzápas v zákl skupině ligy mistrů skončil 1:1 na Bernabeu a poté vyhrál Real v Římě 2:1. Byla to LM 01/02, kterou nakonec Real Madrid vyhrál trefou Zidana z voleje. A hádejte kdo mu centroval ? Roberto Carlos

dvastehnari
FotbalŽivě je fotbalový magazín, který přináší zajímavosti, kuriozity, infografiku atd.

2 x komentováno

  1. MessiISBEST

    22.12.2013 at 14.19

    Tak toho carlose zna snad kazda lama 😀

  2. Fotbal ŽIVĚ

    25.12.2013 at 8.32

    snad ano 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde