Nerozumím Platinimu


Michel Platini byl skvělý hráč, typizoval číslo 10 jako playmaker, exceloval v Juventusu a v dresu franc.repre, pro fotbal toho udělal opravdu hodně a to i na poli funkcionářském. Od roku 2007 je navíc lídrem UEFY. No a v tom je zakopaný pes, trošku mu občas šibne a výsledek podle mě nikdo nechápe. Letos to jsou podle mě hned věci dvě.

První, tu samozřejmě úplně v pohodě zkousnu, je to, že bude rozšířen počet účastníků na EURU a také to, že se nebude hrát u jednoho (max 2) pořadatelů jako doposud, nýbrž po celé Evropě. Nemám na to černobílý názor, jako varianta to určitě možné je, uvidíme co z toho vyleze a hlavně jaké repre budou kde hrát, protože jak to není jednotné, tak zhrzené týmy mohou a jsem si jist, že budou argumentovat např – vzdáleností pro fanoušky, vzdáleností pro repre samotnou,  proč někdo hraje doma, proč někdo hraje za hranicemi a někdo přes celou Evropu a podobně. Tak nechme se tedy překvapit 🙂

zakazanelmchoreaplatini

No a pojďme k druhému jeho super kroku. Jak asi víte, některé týmy mají před výkopem, při nástupu hráčů krásná chorea. Například zrovna Bayern Mnichov a hlavně Borussia Dortmund – tak jejich fanoušci to mají skvěle vymyšleno, bez pyrotechniky, plachty, či něco ušitého po celé tribuně, nebo barevné tabulky, které současně otočí, no zkrátka nádhera.

No tak v tomto roce zakázal osmapadesátiletý Michel úvodní chorea v Lize mistrů.Tedy i pro tyto dva německé kance..Dá se říci, že to nikdo nechápe. Ani ostatní funkcionáři, hráči, trenéři, fanoušci, zkrátka prostě je to velkou záhadou.

Ještě jednou teda děkujeme, bezva, příště se o Platinim dočtete co vymyslel za další pravidla 😀

 

 

zakazanelmchoreaplatini
FotbalŽivě je fotbalový magazín, který přináší zajímavosti, kuriozity, infografiku atd.

7 x komentováno

 1. Kayser sose

  28.12.2013 at 20.02

  to taky nechápu, asi skrz bezpečnost no, už je to nějaký ten měsíc, co to proběhlo

 2. Januzaj

  30.12.2013 at 23.13

  ma dost !!!

 3. Maradona

  31.12.2013 at 16.57

  vetsi blbost jsem letos nevidel, si dela prdel ne

 4. LiuKang

  1.1.2014 at 20.52

  ? 😀

 5. Zizou

  2.1.2014 at 8.13

  se divim, ze ho zizou neproliskne xD

 6. Fotbal ŽIVĚ

  5.1.2014 at 22.50

  diky za reakce, no ma stesti, ze hraval tak mocne 😀

 7. Lukakus

  29.9.2014 at 21.03

  je to kokeš , furt vymysli a kazi uroven turnaju

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich