Mara Matějovský do toho šel jak klobáska

Ajajaj, Sparta se ani po dlouhých 10 letech nedostala do Ligy mistrů. Stopku jim vystavil Dzagoev z CSKA moskva golem na 2:3 z pohledu domácích a jelikož by v tu chvíli potřebovala Sparta vstřelit 2 branky, byla to 15minutová muka…BOHUŽEL. Sparta neudržela nepochopitelně luxusní náskok 2-0 a prohospodařila celý dvojzápas.

Marek Matějovský tomu taky moc nepomohl, když v 64.minutě po bezohledném zajetí obránce CSKA dostal rovnou červenou kartu ! No spekuluje se dosti, že to bylo nefér, že Spartě rozhodčí příliš nepomohl a musím sám uznat, že to nebylo žádné tlačení domácích 😀 tak i tak nechápu, že si nechali utéct, tak perfektně rozehraný zápas SEZONY !!!