Co potřebuje mužský fanda ke štěstí?


fan-stote_logo

Mezi ty nejvíce oblíbené sporty u pánů se řadí fotbal a různé motosporty. Na jedné straně kolektivní souhra, na straně druhé zase burácející motory automobilů. To je přesně to, co muže dokáže naplnit a hlavně pobavit. Neboť o zábavu jde pánům především. Motorsport i fotbal jsou sporty, které skýtají spoustu vzrušení a mnohdy také adrenalinu, a není divu, že ti nejvíce zapálení fandové chtějí dát najevo všem, komuže to drží pěstičky. Takovým pak nestačí jen sledovat výsledky, potřebují mít také oblečení, které charakterizuje jejich sport, dokonce i různé doplňky do domácnosti, teprve pak budou šťastní.

Fanouškův outfit

Dejme tomu, že hovoříme o fotbalovém fandovi. Jak by asi měl vypadat jeho outfit? Tak například fandí některému z velkoklubů, třeba FC Barceloně nebo Bayernu Mnichov. Jeho hlavním cílem tedy bude odění právě v barvách svého klubu, se všemi potřebnými znaky. Může to klidně začít už u ponožek a spodního prádla, které dnes bez potíží dostanete ve fan-shopech.

Hlavní součástí oblečení fotbalového fandy je svrchní část, nejčastěji dres, v zimních měsících to pak mohou být mikiny v barvách klubu nebo fanouškovské bundy. V létě je to pochopitelně poněkud jednodušší a postačí jen šortky a dres, v zimě už toho bude třeba více. Ovšem v tomto případě ještě více oceníte klubové šály, které jsou nejen dekorací, ale také krásně hřejí.

Velice důležitým doplňkem moderního fanouška fotbalu je čepice nebo kšiltovka. Na stadionech, které nejsou kryté, často pálí slunce, proto stínící čepici oceníte. V chladnějších částech sezóny můžete lehkou kšiltovku vyměnit za teplou čepici, samozřejmě znovu v barvách svého milovaného klubu, především ale dokonale hřející. Pohodlí je třeba i při sledování zápasu.

Fotbalová domácnost

Domácnost ve fotbalovém stylu to jsou různé ozdoby a dekorace, nezbytné klubové propriety, ale také například nádobí a nářadí. Jednoduše vše můžete mít v klubovém provedení. Na svůj oblíbený nápoj si zakoupíte hrníček, polévku či jiná jídla si vychutnáte z talíře či misky se znakem klubu, nebo si užijete spoustu pohodlí s fandovskými polštářky a povlečením. Co byste řekli třeba na povlečení v barvách věhlasného anglického klubu Manchester United? To se vám pak budou zdát i fotbalové sny.

230-manchester-united-duvet-set-stadium

Povlečení Manchester United

 

Dekorace a ozdoby těla

Nemůžeme zapomenout na různé slušivé ozdoby. I ty fanoušci- pánové umí ocenit. Možná se to nezdá, ale bývají mnohdy marnivější než ženy. Ideální pro fandu, který se chce líbit, jsou třeba klubové hodinky, různé přívěšky, samolepky, karabinky, klíčenky, peněženky a další pěkné, ale také funkční „věcičky“.

Možná jste fanouškem, který si rád užívá pohody na dovolené, nebo jste na zápase Realu Madrid, v rozpáleném hlavním městě Španělska. Není nic příjemnějšího, než vodní osvěžení a pohoda na pláži. Relaxujte před velkým vypětím očekávaného zápasu s klubovou osuškou, ručníkem a zajisté také plavkami pro fanoušky.

Dnes jsou možnosti fanoušků fotbalu, ale také motosportu obrovské a můžou se skutečně vyřádit s oblečením, doplňky, ozdobami a funkčními potřebami na míru a v roztodivných designech, které především charakterizuje barva klubu a jeho signifikantní znaky.

87-red-bull-racing-blouson

fan-stote_logo

 

fan-stote_logo
FotbalŽivě je fotbalový magazín, který přináší zajímavosti, kuriozity, infografiku atd.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain